M Kwadrat - Deweloper Szczecin - Golenów - Kostrzyn nad Odrą
Budowanie domów oraz mieszkań na terenie Szczecina i okolic
Skontaktuj się z nami pod numerem
604 421 921 albo 692 323 075

Akacjowe Apartamenty

Inwestycja "Akacjowe Apartamenty", której budowę zakończono w II kw. 2011 r. zrealizowana została w Goleniowie w rejonie ulic: Akacjowa, Jana Matejki, Przestrzenna. Pośród istniejącej niskiej zabudowy, w otoczeniu lasu powstały trzy budynki wielorodzinne z 80 bezczynszowymi mieszkaniami oraz podziemny garaż z 30 miejscami postojowymi.

Usytuowanie Osiedla gwarantuje ciszę oraz zapewnia kameralną atmosferę. Las na "wyciągnięcie ręki" bardzo pozytywnie nastraja podczas odpoczynku na przestronnych tarasach mieszkań.

W bliskim sąsiedztwie zrealizowanego osiedla znajdują się: przedszkole, szkoła oraz małe sklepy osiedlowe.

Zabudowa mieszkalna osiedla składa się z jednego budynku dwuklatkowego (budynek A) zrealizowanego w pierwszym etapie oraz kolejno dwóch jednoklatkowych budynków (budynki B i C) częściowo podpiwniczonych.

Najwyższe dwa piętra stanowią przestronne mieszkania dwupoziomowe, których powierzchnie wynoszą od 70 do 118 m2. Mieszkania dwupoziomowe z reguły wyposażone są w dodatkowe pomieszczenia o funkcji garderoby. Dla każdego lokalu mieszkalnego (w częściowym podpiwniczeniu budynków) przewidziano pomieszczenia gospodarcze.

Poniżej budynków znajduje się wielostanowiskowy parking podziemny dla 30 pojazdów samochodowych. Nad parkingiem podziemnym - przykrytym najazdową płytą stropową - znajdują się miejsca parkingowe oraz ciągi pieszo-jezdne.

MKwadrat posiada do sprzedaży miejsca postojowe w podziemnym wielostanowiskowym garażu oraz pomieszczenia biurowe w dwóch budynkach przy ul. Jana Matejki 13 i 13A o powierzchniach 155m2. Szczegółowe informacje pod tel. 604 421 921.

Na Osiedlu wykonano piękny plac zabaw dla dzieci, który wyposażony jest w kolorowe huśtawki, zjeżdzalnie, drabinki, sprężynowce i piaskownice. Z inicjatywy mieszkańców osiedle zostało ogrodzone.

Galeria zdjęć

Lokalizacja apartamentów